Linnaorienteerumine 7. detsembril 2013

Seitsmenda detsembri linnaorienteerumine autodele on mõeldud eelkõige neile, kes muidu ei tihka oma autot metsas ja maastikul proovile panna või ei soovi lihtsalt veri ninast välja ajada taga maksimaalset tulemust.

Kuigi paremustabeli paneme siingi paika, on üritus kindlasti sobilik kogu perele ja sõidetav iga tavalise autoga, sest kulgeb 99% asfaldil. Parimad saavad auhinnaks au ja kuulsust ning kui fortuuna naeratab, siis ka loosiauhindu. Auhindu loosime kõigi kohalolijate vahel ja kõik osalejad võivad ka ise oma tööde ja tegemistega seotud loosiauhindu sõpradele/konkurentidele võimalusel kaasa võtta.

Kogunemine Mustakivi Autos 07.12. kell 11.00, kus räägitakse kõigest lähemalt ja jagatakse välja legend, kus peal lisaks kontrollpunktidele ka mõistatuste ja ülesannete kohad. Trass on pikk umbes 100 km ja sõltuvalt osalejate arvust saab päev õhtusse umbes kella 3-4 ajal.

Osalustasu auto kohta on 20 eurot sõltumata inimeste arvust autos ja tasuda saab sularahas koha peal. Kindlasti palume ette registreerida siin www.rajaajaja.ee/lo või telefonil 56276988 et ei tekiks ohtu, et kõigile ei jätku rajalegende. Pärast võistlust on võimalik koha peal kohvikus osta süüa-juua.

Loodame viia Teid trassiga paikadesse Tallinnas, kuhu Te ilmselt muidu kuigi tihti ei satu kui üldse ja palume arvestada, et jalanõud võiks olla sobilikud meie sügisesse.

Info ja registreerimine

56276988 Jüri